11,198
edits
(+ Niceforo Crisoberge) |
(+ Niceforo Callisto Xanthopoulos) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|{{Q|672}}||{{fatto}} 6/4/2024 [[User:Epìdosis|Epìdosis]]||{{fatto}} (ὑποθέσεις) 6/4/2024 [[User:Epìdosis|Epìdosis]] | |{{Q|672}}||{{fatto}} 6/4/2024 [[User:Epìdosis|Epìdosis]]||{{fatto}} (ὑποθέσεις) 6/4/2024 [[User:Epìdosis|Epìdosis]] | ||
|- | |||
|{{Q|676}}||{{fatto}} 6/4/2024 [[User:Epìdosis|Epìdosis]]||{{fatto}} (ὑποθέσεις) 6/4/2024 [[User:Epìdosis|Epìdosis]] | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Category:Documentazione]]</noinclude> | <noinclude>[[Category:Documentazione]]</noinclude> |